Dražba č.1 – Celkom ako sen, alebo Ja, pojedač hmyzu

Pred siedmimi rokmi mi akýmsi nedopatrením vyšla rozprávková knižka. Práve som doma našiel nejaký zabudnutý autorský výtlačok, a tak si vravím, že čo s načatým autorským výtlačkom 🙂 Dovoľte mi, pozvať vás na charitatívnu dražbu, v ktorej si víťaz kúpi knižku a ešte aj komusi pomôže 🙂

 

 

 

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na STREDU 9.1.2019 je knižka Celkom ako sen – Ja, pojedač hmyzu s podpisom a osobným venovaním autora. ?

Ide o malú milú knižku pre deti od 9 do 99 rokov. Je to tak trochu fantasy a tiež o pojedaní hmyzu a možno aj cvrk filozofie.

Vyvolávacia cena 5,00 eur (slovom päť eur)

Kto dá viac? 🙂

 

Ps: Asi sa pýtate, že prečo takýto projekt…Občas človek skrátka hľadá zmysel tohto uponáhlaného sveta a DRAŽBA je jednou z mojich odpovedí ;o)

Carpe diem

Davi;D


*Každý, kto má záujem licitovať, môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom blogu v priebehu najbližších dvoch týždňov. Víťaz dražby (ten, kto nadhodí najvyššiu sumu), ktorého budem 24. kontaktovať emailom, poukáže sumu za vydražený predmet priamo na účet jednej z oficiálnych organizácií (viď nižšie). Mne pošle už len nejaký potvrdzujúci doklad (print screen prevodu, doklad priamo z banky…), že prispel danej organizácii. Na základe tohto dokladu pošlem víťazovi dražby vydražený predmet.

(Upozornenie: Platbu, prosím, poukážte až po tom, ako vám oficiálne dvadsiatehoštvrtého emailom príde oznam, že ste vyhrali dražbu!)

Víťaz dražby má na výber štyri možnosti, komu pomôcť. Sumu, ktorú má uhradiť za vydražený predmet, môže uhradiť buď..

Cvrk podrobnejšie info o projekte DRAŽBA nájdete tu.

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

6 thoughts on “Dražba č.1 – Celkom ako sen, alebo Ja, pojedač hmyzu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.