DRAŽBA Č.10 – ŠIBALSTVÁ KRÁLIČKA DÁVIDA (Celá suma poputuje pre občanov postihnutých tragickým výbuchom na Mukačevskej ulici)

Táto dražba prišla rýchlo, neplánovane a smutno. Snáď aspoň trošku pomôže tým, ktorí to teraz potrebujú. Predmetom, ktorý sa bude dražiť, bude knižka, ŠIBALSTVÁ králička Dávida, ktorú sme napísali spolu s mojou nežou..


Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na PIATOK 06.12.2019 je KNIŽKA ŠIBALSTVÁ KRÁLIČKA DÁVIDA S PODPISMI A VENOVANÍM OD OBOCH AUTOROV.

Vyvolávacia cena 5,00 eur (slovom päť eur)

Kto dá viac?

…“Rád bych, kdyby se to nebylo stalo zrovna za mých časú,“ řekl Frodo. „Já taky,“ řekl Gandalf, “ a každý, kdo se takového času dožije. Ale my o tom nerozhodujeme. Rozhodovat múžeme jen o tom, co udělat s časem, který nám byl dán...“


*Každý, kto má záujem licitovať, môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom tohto blogu v priebehu najbližšieho týždňa, do piatku 13.12. 2019 do 22:22 hod. Víťaz dražby (ten, kto do spomínaného dátumu nadhodí najvyššiu sumu), ktorého budem 14.12. kontaktovať emailom, poukáže sumu za vydražený predmet priamo na oficiálny účet verejnej zbierky mesta Prešov (viď nižšie). Mne pošle už len nejaký potvrdzujúci doklad (print screen prevodu, doklad priamo z banky…), že prispel (NEPOSIELA MI PENIAZE!). Na základe tohto dokladu pošlem víťazovi dražby vydražený predmet.

(Upozornenie: Platbu, prosím, poukážte až po tom, ako vám oficiálne pätnásteho novembra emailom príde oznam, že ste vyhrali dražbu!)

V doterajších dražbách sme pomáhali klanom, plamienku, anjelom, ceste von a adopcii nadiaľku. Dnes výnimočne tieto organizácie obídeme a víťaz prispeva len na pomoc pre občanov postihnutých tragickým výbuchom na Mukačevskej ulici.

Oficiálny účet, kam prispieť, nájdete na stránke mesta Prešov: https://www.presov.sk/oznamy/verejny-ucet-na-pomoc-ludom-z-bytoveho-domu-na-mukacevskej-ulici.html

Cvrk podrobnejšie info o projekte DRAŽBA nájdete tu.

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

6 thoughts on “DRAŽBA Č.10 – ŠIBALSTVÁ KRÁLIČKA DÁVIDA (Celá suma poputuje pre občanov postihnutých tragickým výbuchom na Mukačevskej ulici)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.