DRAŽBA Č.11 (BULLETIN Z DIVADELNEJ HRY – ako sa LOMIDREVO stal kráľom – s vlastnoručným venovaním od Ľubomíra Feldeka)

To vám bola taká vec. S Katarínou Feldekovou som sa „skamošil“ na facebooku a píšem jej, reku, nedalo by sa niečo od toho sympatického uja spisovateľa do našej dražby? No a čo ona na to, je vzhľadom na predmet v tejto dražbe, viac než jasné 😀 Tak poďte do toho, nech zas niekomu riadne prikúrime…dobrom ;o)

 

 

 

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na STREDU 18.12.2019 je BULLETIN z divadelnej hry Ako sa Lomidrevo stal kráľom (so spoločenskou hrou, omaľovánkou a venovaním autora ;o).

Súčasťou je aj spoločenská hra ;o)

Ako inak, aj vlastnoručné venoVANIE ;o)

Aj omaľovánky sa vnútri nájdu ;o)

Vyvolávacia cena 5,00 eur (slovom päť eur)

Kto dá viac? ?

Ps: Čarovný deň všetkým..

Dávi;D


*Každý, kto má záujem licitovať, môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom tohto blogu v priebehu najbližších dvoch týždňov, do štvrtku 01.01. 2020 do 20:20 hod. Víťaz dražby (ten, kto do spomínaného dátumu nadhodí najvyššiu sumu), ktorého budem 02.01.2020 kontaktovať emailom, poukáže sumu za vydražený predmet priamo na účet jednej z oficiálnych organizácií (viď nižšie). Mne pošle už len nejaký potvrdzujúci doklad (print screen prevodu, doklad priamo z banky…), že prispel danej organizácii. Na základe tohto dokladu pošlem víťazovi dražby vydražený predmet.

(Upozornenie: Platbu, prosím, poukážte až po tom, ako vám oficiálne pätnásteho novembra emailom príde oznam, že ste vyhrali dražbu!)

Víťaz dražby má na výber päť možností, komu pomôcť. Sumu, ktorú má uhradiť za vydražený predmet, môže uhradiť buď..

Cvrk podrobnejšie info o projekte DRAŽBA nájdete tu.

 

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

3 thoughts on “DRAŽBA Č.11 (BULLETIN Z DIVADELNEJ HRY – ako sa LOMIDREVO stal kráľom – s vlastnoručným venovaním od Ľubomíra Feldeka)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.