DRAŽBA Č.12 PÍSKACIE TRIČKO (na mieru ;o)

Neviem, či poznáte „Pískacie“, ja tie tričká nosím rád, lebo keď je človeku smutno, stačí stlačiť a tričko zapíska, ale vlastne, aj keď je človeku veselo, funguje to navlas rovnako 😀 No a neuveríte, čo sa mi stalo. Ako si tak tie tričká nosím a vypiskujem si na nich, kade chodím, ozvali sa mi z „pískacej základne“ vraj mi pošlú, len tak, za pekný úsmev. A aj poslali, králička a kačičku 😀 Tak som im odpískal…ehm, odpísal, že jeeeeej, supeeeeeer, ďakujeeeeeem a do Dražby by sa nejaké nenašlo? A oni, že našlo 😀 Tak šup šup, dražba s Pískacím práve začína ;o)

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na UTOROK 14.4.2020 je Pískacie (tričko), podľa vášho vlastného výberu ;o).

Vyvolávacia cena za tričko je 5,00 eur (slovom päť eur)

Kto dá viac?

Občas prichádzajú dni, keď má človek pocit, že je všetko na figu a život uponáhľaný a prázdny. Dnes taký deň nie je 🙂 Vďaka vám všetkým za to..


*Každý, kto má záujem licitovať, môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom tohto blogu v priebehu najbližších dvoch týždňov, do utorku 28.04. 2020 do 20:20 hodVíťaz dražby (ten, kto do spomínaného dátumu nadhodí najvyššiu sumu), ktorého budem 29.04.2020 kontaktovať emailom, poukáže sumu za vydražený predmet priamo na účet jednej z oficiálnych organizácií (viď nižšie). Mne pošle už len nejaký potvrdzujúci doklad (print screen prevodu, doklad priamo z banky…), že prispel danej organizácii. Na základe tohto dokladu pošlem víťazovi dražby vydražený predmet.

(Upozornenie: Platbu, prosím, poukážte až po tom, ako vám oficiálne pätnásteho novembra emailom príde oznam, že ste vyhrali dražbu!)

Víťaz dražby má na výber päť možností, komu pomôcť. Sumu, ktorú má uhradiť za vydražený predmet, môže uhradiť buď..

Cvrk podrobnejšie info o projekte DRAŽBA nájdete tu.

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

14 thoughts on “DRAŽBA Č.12 PÍSKACIE TRIČKO (na mieru ;o)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.