DRAŽBA Č.12 Podivuhodné príbehy siedmich morí a Šibalstvá králička Dávida (Na počesť mojich narodenín dva v jednom)

Viete, ako je teraz moderné robiť narodeninové zbierky, jednoducho, máte narodeniny, hodíte na facebooku výzvu, že zbierate na Afriku a gratulanti prispievajú? Táto dražba je takou mojou súkromnou zbierkou. Pred dvadsiatimi rokmi som sa v deň svojich narodenín rozhodol, že pri každej príležitosti svojou kvapkou v mori pomôžem ľuďom, bojujúcim s tou potvorou. Dnes som prizval na pomoc aj Ulička a moju nežu a víťaz tejto dražby získa hneď dve knižky 🙂 Že to znie zaujímavo? Tak šup šup, dražba práve začína ;o)

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na UTOROK 11.2.2019 sú dve knižky. PODIVUHODNÉ PRÍBEHY SIEDMICH MORÍ (Ján Uličiansky) a ŠIBALSTVÁ KRÁLIČKA DÁVIDA (Barbara Králiková a Dávi;D Králik ;o) Ako inak, aj s aurorou…ehm, chcel som povedať, s venovaním všetkých troch autorov ;o).

Vyvolávacia cena za obe knižky je 5,00 eur (slovom päť eur)


*Každý, kto má záujem licitovať, môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom tohto blogu v priebehu najbližších dvoch týždňov, do stredy 26.02. 2020 do 20:02 hodVíťaz dražby (ten, kto do spomínaného dátumu nadhodí najvyššiu sumu), ktorého budem 27.02.2020 kontaktovať emailom, poukáže sumu za vydražený predmet priamo na účet jednej z oficiálnych organizácií (viď nižšie). Mne pošle už len nejaký potvrdzujúci doklad (print screen prevodu, doklad priamo z banky…), že prispel danej organizácii. Na základe tohto dokladu pošlem víťazovi dražby vydražený predmet.

(Upozornenie: Platbu, prosím, poukážte až po tom, ako vám oficiálne pätnásteho novembra emailom príde oznam, že ste vyhrali dražbu!)

Víťaz dražby má na výber päť možností, komu pomôcť. Sumu, ktorú má uhradiť za vydražený predmet, môže uhradiť buď..

Cvrk podrobnejšie info o projekte DRAŽBA nájdete tu.

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

8 thoughts on “DRAŽBA Č.12 Podivuhodné príbehy siedmich morí a Šibalstvá králička Dávida (Na počesť mojich narodenín dva v jednom)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.