DRAŽBA Č.14 Knižka – Celkom (ne)Obyčajné Veci Izolovanej Doby ;O)

Som si uvedomil, že sme dlhšie nedražili a keď mi pristála v schránke celkom nová a totálne voňavá knižka s devätnástimi príbehmi z karantény, z ktorých jeden je ten môj, bolo to jasné znamenie ? Len pripomínam, online dražba prebieha tak, že ponúknem niečo zaujímavé, vy prihadzujete a ten kto prihodí najviac, vyhráva. Ale pozor, mne neposielate ani cent, všetko pošlete niektorej DOBROkonajúcej organizácii a mne pošlete iba potvrdenie, že ste tej či onej organizácii prispeli. Ak je teda všetko jasné, začneme, čo poviete? ;o)

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na SOBOTU 13.2.2021 je knižka Celkom (ne)Obyčajné Veci Izolovanej Doby a ako bonus získa víťaz dražby aj tematické pexeso ;o)

Vyvolávacia cena za knižku s pexesom je 5,00 eur (slovom päť eur)

Kto dá viac?

 


*Každý, kto má záujem licitovať, môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom tohto blogu v priebehu najbližších dvoch týždňov, do soboty 27.2. 2021 do 20:21 hodVíťaz dražby, ktorého budem 28.02.2021 kontaktovať emailom, poukáže sumu za vydražený predmet priamo na účet jednej z oficiálnych organizácií (viď nižšie). Mne pošle už len nejaký potvrdzujúci doklad (print screen prevodu, doklad priamo z banky…), že “prispel/a som tej a tej organizácii”. Na základe tohto dokladu pošlem knižku ?

(Upozornenie: Platbu, prosím, poukážte až po tom, ako vám oficiálne 28.02. emailom príde oznam, že ste vyhrali dražbu!)

Víťaz dražby má na výber šesť možností, komu pomôcť. Sumu, ktorú má uhradiť za vydražený predmet, môže uhradiť buď..

Cvrk podrobnejšie info o projekte DRAŽBA nájdete tu.

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

12 thoughts on “DRAŽBA Č.14 Knižka – Celkom (ne)Obyčajné Veci Izolovanej Doby ;O)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.