DRAŽBA Č.15: DVE MENTORING METODIKY ;O)

Piotra poznám skoro štyridsať rokov. Vynikajúci šermiar, s ktorým sme sa stretávali už ako deti na planšoch. On dosiahol omnoho lepšie výsledky, aj keď teda raz sa mi ho nejakým nedopatrením podarilo poraziť v semifinále, kde som prehrával 14:7 (šermuje sa do 15). Vtedy som mal svoj deň a turnaj som nakoniec vyhral aj celkovo. Potom mal poľský autobus havárku, Piotr to prežil, ale mal polámané snáď všetky kosti. Dlho som o Piotrovi nič nevedel. Dostal sa z toho, no vrcholovo už nikdy nešermoval. Stretol som ho až o mnoho rokov neskôr, v rámci hoby turnaja v Brne, kde sme spolu nešermovali, lebo nám to los nedoprial a tiež preto, že som príliš skoro vypadol ?. Dnes som na FB zachytil správu, že jeho syn bojuje s rakovinou a robia zbierku na liečbu. Hneď som si spomenul na jeden môj dávnejší projekt – Dražba. Uvažoval som, čo ponúknuť, aby sme vyzbierali čo najviac a dostal som nápad. Mám jednu tlačenú verziu mentoring Akros metodiky, bolo ich vytlačených skutočne len zopár, tak je to unikát. Pôvodne som si ju chcel nechať, lebo o 100 rokov to bude vzácnosť, ale toto je dôležitejšie. Tak tú jeden z vás získa. Okrem nej pošlem víťazovi aj moju najnovšiu metodiku „Mentor (učiteľa) do vrecka“, ktorú zatiaľ ešte nik nevidel, ani nečítal (len ja, ale ja som musel, lebo som ju písal ;o). Novinkou v nej je simulovaný mentoring rozhovor ? LENŽE, táto dražba bude ale divná, lebo okrem víťaza, získajú metodiku aj všetci nevíťazi. Inými slovami, stačí, ak napíšete do diskusie, že máte záujem a ja vám metodiky (v pdf formáte) pošlem bez ohľadu na to, či prispejete, alebo nie. Samozrejme, budem vďačný, ak prispejete, ale oficiálna cena metodík je 0,00 eur ? Víťažok dražby bude do posledného centu použitý pre Piotra a jeho syna.

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na STREDU 15.12. 2021 je Mentoring metodika AKROS (POZOR – víťaz získava tlačenú verziu, jedinú, ktorú mám a jednu z mála, ktoré existujú) a druhá mentoring metodika – Mentor (učiteľa) do vrecka, s kopou príbehov i mentoring pošťuchnutí.

a teda druhá, zatiaľ nikým nevidená ani netušená…

 

 

Vyvolávacia cena 0,00 eur (slovom nula celá nula nula eur)

Kto dá viac ? ?


*Každý, kto má záujem licitovať/získať metodiky (či už ako víťaz – vytlačené, alebo ako nevíťaz – v pdf), môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom tohto blogu v priebehu najbližšieho týždňa. ;o) Dražba končí  21.12. o 21,12 ;o) Vzápätí vás budem kontaktovať, aby sme dohodli, ako sa peniažky dostanú k môjmu priateľovi a jeho synovi a ako sa metodiky dostanú k vám 🙂

Ps: Ak nájdete túto výzvu aj po skončení oficiálneho termínu, ozvite sa, určite neodídete s dlhým uchom 🙂

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

54 thoughts on “DRAŽBA Č.15: DVE MENTORING METODIKY ;O)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.