DRAŽBA Č.17 TRIČKO – S PÍSKACOU KRAVATOU ;O)

Do ocenenia Učiteľ Slovenska som sa povodne prihlásil iba pre peniaze, samozrejme, keď som stretol kamošov z desiatky, bol som rád už len za to, ale môj prvotný zámer ostal aj napriek nevýhre nezmenený. Chcem z účasti niečo vyťažiť a pomôcť niekomu, kto to potrebuje ?. Už sme mali s deckami etiku, kde sme pripravili zoznam tých, koho podporíme: 3 predajcov NOTA BENE, Útulok Tuláčik, Klaunov v nemocniciach, Plamienok, Cestu von a Dobrých anjelov. Vďaka tomu, že som sa dostal do finálovej desiatky, získal som nový mobil, ktorý som medzičasom predal aj s paušálom za 400 eur. K týmto peniazom by som rád pridal ešte tie, ktoré získam v tejto dražbe za pískacie tričká. Dovolím si upozorniť, že ide o tričká, ktoré boli šité špeciálne na finálový večer a v obchode ich nekúpite Zaujímavosťou je, že si na nich zapískali aj niektoré známe osobnosti ako Adela Vinczeová či Pali Čekan 😀

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na ŠTVRTOK 21.7.2022 je pískacie tričko s motívom kravaty, vhodné do voza aj do koča ;o) Tričká mám 2, čiže aj víťazi/viťúzi budú dvaja (dve najvyššie ponuky/nanuky ;o)

Vyvolávacia cena za knižku s pexesom je 10,00 eur (slovom desať eur)

Vhodné do voza:

Vhodné do koča:

Kto dá viac?


*Každý, kto má záujem licitovať, môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom tohto blogu v priebehu najbližších troch týždňov, do štvrtku 11.8. 2022 do 11:08 hodVíťazi dražby (spomínal som, že budú tentokrát 2, keďže mám 2 tričká), ktorých budem 12.8.2022 kontaktovať emailom, poukážu sumu za vydražený predmet priamo na účet jednej z oficiálnych organizácií (viď nižšie), alebo svojmu obľúbenému predajcovi NOTA BENE. Mne pošlú už len nejaký potvrdzujúci doklad (print screen prevodu, doklad priamo z banky…), že “prispel/a som tej a tej organizácii”. Na základe tohto dokladu pošlem tričko.

(Upozornenie: Platbu, prosím, poukážte až po tom, ako vám oficiálne 12.8. emailom príde oznam, že ste vyhrali dražbu!)

Víťaz dražby má na výber šesť možností, komu pomôcť. Sumu, ktorú má uhradiť za vydražený predmet, môže uhradiť buď..

Cvrk podrobnejšie info o projekte DRAŽBA nájdete tu.

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

4 thoughts on “DRAŽBA Č.17 TRIČKO – S PÍSKACOU KRAVATOU ;O)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.