DRAŽBA Č.2 – ŠTYRIA ŠKRIATKOVIA A VÍLA / THE FOUR ELVES AND THE FAIRY (Ján Uličiansky)

Predstavte si, že sa celkom nečakane ozvete známemu spisovateľovi, že robíte dražbu s cieľom pomôcť. A ten ujo spisovateľ bez mihnutia okom/uchom odpovie, že jasné a ešte v ten deň vám popodpisuje knižky do dražby a pridá venovanie „S vďakou šľachetnému dražiteľovi..“ Uličko je úžasný človek!

 

 

 

 

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na ŠTVRTOK 14.3.2019 je knižka vydaná v dvoch jazykoch ŠTYRIA ŠKRIATKOVIA A VÍLA / THE FOUR ELVES AND THE FAIRY ako inak, s podpisom a osobným venovaním autora Jána Uličianskeho. (Víťaz dostane obe knižky ;o)

Vyvolávacia cena 5,00 eur (slovom päť eur)

Kto dá viac? ?

 

Ps: Všimli ste si, koľko dobrých ľudí je všade naokolo?  ;o)

Carpe diem

Dávi;D


*Každý, kto má záujem licitovať, môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom blogu v priebehu najbližších dvoch týždňov. Víťaz dražby (ten, kto nadhodí najvyššiu sumu), ktorého budem 28.3. kontaktovať emailom, poukáže sumu za vydražený predmet priamo na účet jednej z oficiálnych organizácií (viď nižšie). Mne pošle už len nejaký potvrdzujúci doklad (print screen prevodu, doklad priamo z banky…), že prispel danej organizácii. Na základe tohto dokladu pošlem víťazovi dražby vydražený predmet.

(Upozornenie: Platbu, prosím, poukážte až po tom, ako vám oficiálne dvadsiatehoôsmeho emailom príde oznam, že ste vyhrali dražbu!)

Víťaz dražby má na výber štyri možnosti, komu pomôcť. Sumu, ktorú má uhradiť za vydražený predmet, môže uhradiť buď..

Cvrk podrobnejšie info o projekte DRAŽBA nájdete tu.

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

3 thoughts on “DRAŽBA Č.2 – ŠTYRIA ŠKRIATKOVIA A VÍLA / THE FOUR ELVES AND THE FAIRY (Ján Uličiansky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.