DRAŽBA Č.3 – Akvarel, k albumu Nebotrasenie (Jaro Ondo)

„Vy si vážne myslíte, že môžete zmeniť svet? Veď to je smiešne! A asi tak nepravdepodobné, ako to, že si teraz zaspievam s Katkou Koščovou, alebo povedzme s Maťom Husovským…“ Na chvíľu som sa odmlčal.

 

 

Katku som spoznal pred pár rokmi, keď mi spolu s Maťom Husovským pomohla presvedčiť prešovských vysokoškolákov, že silu zmeniť tento svet k lepšiemu, má každý z nás 😀 Nuž a ako som rozmýšľal, koho ďalšieho osloviť s našou dražbou, hádajte, na koho som si spomenul ;o)

 

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na ŠTVRTOK 18.4.2019 je akvarel, ktorý vznikol pri tvorbe bookletu k albumu Nebotrasenie, konkrétne k piesni Kvapka. Autorom tohto akvarelu je Jaro Ondo a do dražby ho venoval skvelý človek a speváčka v jednej osobe, Katka Koščová ?

Aby reč nestála, Katka pridala aj venovanie šľachetnému dražiteľovi ;o)

Vyvolávacia cena 5,00 eur (slovom päť eur)

 

Kto dá viac? ?

 

Ps: Všimli ste si, koľko dobrých ľudí je všade naokolo?  ;o)

Carpe diem

Dávi;D


*Každý, kto má záujem licitovať, môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom blogu v priebehu najbližších dvoch týždňov. Víťaz dražby (ten, kto nadhodí najvyššiu sumu), ktorého budem 2.5. kontaktovať emailom, poukáže sumu za vydražený predmet priamo na účet jednej z oficiálnych organizácií (viď nižšie). Mne pošle už len nejaký potvrdzujúci doklad (print screen prevodu, doklad priamo z banky…), že prispel danej organizácii. Na základe tohto dokladu pošlem víťazovi dražby vydražený predmet.

(Upozornenie: Platbu, prosím, poukážte až po tom, ako vám oficiálne dvadsiatehoôsmeho emailom príde oznam, že ste vyhrali dražbu!)

Víťaz dražby má na výber štyri možnosti, komu pomôcť. Sumu, ktorú má uhradiť za vydražený predmet, môže uhradiť buď..

Cvrk podrobnejšie info o projekte DRAŽBA nájdete tu.

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

4 thoughts on “DRAŽBA Č.3 – Akvarel, k albumu Nebotrasenie (Jaro Ondo)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.