DRAŽBA Č.4 – Knižka Ako som sa stal sám sebou (Irvin D.Yalom) podpísaná originál autorom ;o)

Píšem Jurovi Hipšovi, že on je taká celebrita, tak či nedá niečo do dražby a on? Že stretol osobne Yaloma a má od neho podpísanú knižku. Vraj by dal. Najprv sa idem rozliať od radosti a vďačnosti ale než sa to stihne stať, vravím si, ten chlap sa musel zblázniť, ale zdá sa, že sa zbláznil tak pekne a pozitívne a to sa počíta ;o)

 

 

 

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na UTOROK 7.5..2019 je knižka Ako som sa stal sám sebou od Irvina Yaloma, vlastnoručne podpísaná autorom. A do dražby ju venoval skvelý človek, ktorého si neSKUTOČNE vážim, Juraj Hipš ?

Vyvolávacia cena 5,00 eur (slovom päť eur), pozor, nie za Juraja, ale za tú knižku ;o)

Kto dá viac? ?

Ps: Všimli ste si, koľko dobrých ľudí je všade naokolo?  ;o)

Carpe diem

Dávi;D


*Každý, kto má záujem licitovať, môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom blogu v priebehu najbližších dvoch týždňov. Víťaz dražby (ten, kto nadhodí najvyššiu sumu), ktorého budem 21.5. kontaktovať emailom, poukáže sumu za vydražený predmet priamo na účet jednej z oficiálnych organizácií (viď nižšie). Mne pošle už len nejaký potvrdzujúci doklad (print screen prevodu, doklad priamo z banky…), že prispel danej organizácii. Na základe tohto dokladu pošlem víťazovi dražby vydražený predmet.

(Upozornenie: Platbu, prosím, poukážte až po tom, ako vám oficiálne dvadsiatehoprvého emailom príde oznam, že ste vyhrali dražbu!)

Víťaz dražby má na výber štyri možnosti, komu pomôcť. Sumu, ktorú má uhradiť za vydražený predmet, môže uhradiť buď..

Cvrk podrobnejšie info o projekte DRAŽBA nájdete tu.

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

17 thoughts on “DRAŽBA Č.4 – Knižka Ako som sa stal sám sebou (Irvin D.Yalom) podpísaná originál autorom ;o)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.