DRAŽBA Č.6: MENTORING (metodika), zadarmo ;o)

Táto dražba bude divná. Vlastne, velice divná. Ponúkam v nej totiž niečo, čo nie je na predaj 🙂 Ide o metodiku Mentoringu, ktorá je nepredajná a teda logicky, ponúkam ju zadara 😀 Samozrejme, ak by niekto chcel aj napriek tomu prispieť niektorej z dole uvedených organizácií, brániť mu nebudem a dokonca sa môže stať, že mu budem dosť vďačný  😀 Metodika je písaná s chuťou a láskou a okrem množstva chýb a nepresností v nej nájdete takmer všetko, čo som počas mentorovania za ostatných šesť rokov, so smiechom objavil ;o)

 

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na SOBOTU 15.6. 2019 je Mentoring metodika (POZOR – pošlem vám pdf, nie tlačenú verziu), s kopou príbehov i mentoring pošťuchnutí. Všetci, ktorí o mentoring metodiku prejavia záujem, túto metodiku bezplatne obdržia prostredníctvom emailu (samozrejme pod podmienkou, že ju budú užévať pre vlastné potreby a nebudú ju ďalej predávať). Ak sa niekto z tých, ktorí o metodiku prejavia záujem, rozhodne DOBROvoľne prispieť na ktorúkoľvek z dole uvedených organizácií, budem mu vďačný ;o)

 

Vyvolávacia cena 0,00 eur (slovom nula celá nula nula eur)

 

 

Kto dá … ? ?


*Každý, kto má záujem licitovať/získať metodiku, môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom tohto blogu v priebehu najbližších dvoch týždňov, do soboty 29.6. 2019 do 22:22 hodDRAŽBA predĺžená na neurčito ;o) Víťazi dražby (výnimočne VŠETCI, ktorí prejavia o túto metodiku záujem), ktorých budem 30.6. kontaktovať emailom, obdržia odo mňa metodiku v pdf formáte. Ak dobrovoľne poukázali nejakú sumu na niektorej z dole uvedených organizácií, pošlú mi potvrdenie o uhradení (print screen prevodu, doklad priamo z banky…), ak nie, pošlú mi úsmev v emaile ;o) 

Víťazi dražby m§žu dobrovoľne prispieť na jednu z nasledujúcich piatich organizácií..

Cvrk podrobnejšie info o projekte DRAŽBA nájdete tu.

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

62 thoughts on “DRAŽBA Č.6: MENTORING (metodika), zadarmo ;o)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.