DRAŽBA Č.7: KRAVATY Z MAJSTROVSTIEV EURÓPY (OBSAHUJÚCE ORIGOŠ MAĽBY ÚDAJNE OD ZNÁMEHO SRBSKÉHO UMELCA ;o)

Rozhodovaniu šermu som sa venoval asi 15 rokov. Rozhodoval som všetko od maličkých lokálny detských súťaží až po finálka Majstrovstiev Európy či sveta. Skončil som s tým asi pred dvoma rokmi, keď som si uvedomil, že sú dva typy ľudí. Rozhodcovia, ktorí odpískajú faul, (ne)uznajú bod, hodnotia výkon…vyhlásia víťaza a naproti tomu tréneri, ktorých cieľom rozvoj svojich zverencov :o) Nuž a keď som si naplno uvedomil, že som rodený tréner, odrozhodoval som posledné finálko na ME v Tbilisi a ukončil kariéru 😀 Toto moje bľabotanie mi znie v ušiach, ako bzučanie múch ;o) Hor sa radšej na dražbu, nech zas trošku pomôžeme 🙂

 

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na PONDELOK 22.7. 2019 je dvojica kravát s originálnymi maľbami šermiarskych motívov z dieľne mne neznámeho ale v Srbsku známeho umelca. Tieto kravaty boli vyrobené pre rozhodcov na ME v šerme, konajúce sa pred pár rokmi v Novom Sade. (Týchto kravát je len zopár na svete, keďže boli vyrobené len jednorazovo pre vyššie spomínaný účel ;o).

 

Vyvolávacia cena (za obe spolu) 5,00 eur (slovom päť eur)

 

 

Kto dá viac? ?

 


*Každý, kto má záujem licitovať, môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom blogu v priebehu najbližších dvoch týždňov, do pondelku 5.8. 2019 do 22:22 hod. Víťaz dražby (ten, kto do spomínaného dátumu nadhodí najvyššiu sumu), ktorého budem 6.8. kontaktovať emailom, poukáže sumu za vydražený predmet priamo na účet jednej z oficiálnych organizácií (viď nižšie). Mne pošle už len nejaký potvrdzujúci doklad (print screen prevodu, doklad priamo z banky…), že prispel danej organizácii. Na základe tohto dokladu pošlem víťazovi dražby vydražený predmet.

(Upozornenie: Platbu, prosím, poukážte až po tom, ako vám oficiálne šiesteho augusta emailom príde oznam, že ste vyhrali dražbu!)

Víťaz dražby má na výber štyri možnosti, komu pomôcť. Sumu, ktorú má uhradiť za vydražený predmet, môže uhradiť buď..

Cvrk podrobnejšie info o projekte DRAŽBA nájdete tu.

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

2 thoughts on “DRAŽBA Č.7: KRAVATY Z MAJSTROVSTIEV EURÓPY (OBSAHUJÚCE ORIGOŠ MAĽBY ÚDAJNE OD ZNÁMEHO SRBSKÉHO UMELCA ;o)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.