DRAŽBA Č.8 – LEONARDO, KOCÚR Z ULICE (JÁN ULIČIANSKY)

Uličko je jeden z najúžasnejších ľudí, ktorých mi osud privial do cesty 🙂 Keď som sa mu ozval, či by nedal niečo do dražby, bez zaváhania prišla odpoveď, že sa mám zastaviť. Tak som sa zastavil a ponúkam v dražbe jednu z Uličkových knižiek aj s venovaním šľachetnému dražiteľovi ;o)

 

 

 

 

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na NEDEĽU 8.9.2019 je knižka LEONARDO, KOCÚR Z ULICE, ako inak, s podpisom a osobným venovaním autora Jána Uličianskeho.

Vyvolávacia cena 5,00 eur (slovom päť eur)

Kto dá viac? ?

Ps: Život je krásny  ;o)

Carpe diem

Dávi;D


*Každý, kto má záujem licitovať, môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom blogu v priebehu najbližších dvoch týždňov, do nedele 22.9. 2019 do 22:22 hod. Víťaz dražby (ten, kto do spomínaného dátumu nadhodí najvyššiu sumu), ktorého budem 23.9. kontaktovať emailom, poukáže sumu za vydražený predmet priamo na účet jednej z oficiálnych organizácií (viď nižšie). Mne pošle už len nejaký potvrdzujúci doklad (print screen prevodu, doklad priamo z banky…), že prispel danej organizácii. Na základe tohto dokladu pošlem víťazovi dražby vydražený predmet.

(Upozornenie: Platbu, prosím, poukážte až po tom, ako vám oficiálne dvadsiatehoôsmeho emailom príde oznam, že ste vyhrali dražbu!)

Víťaz dražby má na výber štyri možnosti, komu pomôcť. Sumu, ktorú má uhradiť za vydražený predmet, môže uhradiť buď..

Cvrk podrobnejšie info o projekte DRAŽBA nájdete tu.

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

3 thoughts on “DRAŽBA Č.8 – LEONARDO, KOCÚR Z ULICE (JÁN ULIČIANSKY)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.