DRAŽBA Č.9 – ŠILTOVKA S VENOVANÍM (od LUKÁŠA LATINÁKA)

Mu píšem, že ujo Latinák, ja som taký obyčajný učiteľ a občas vo voľnom čase prevádzkujem online dražbu, z ktorej ide všetko do posledného centu na pomoc tým, ktorí pomáhajú 🙂 A potom sme otočili ešte niekoľko správ i zľáv, pričom naša tajná komunikácia vyústila až do telefonátu, v ktorom mi bolo vysvetlené / osvetlené, že predný vchod do Astorky je spredu a zadný zozadu, ja som podotkol, že keby dačo, tak ja ani vizuálne 😀 No dobre, skrátim to, do dnešnej dražby máme šiltovku (šintrovku? ;o) od chalaňa Lukáša Latináka.

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na ŠTVRTOK 31.10.2019 je ŠILTOVKA S VENOVANÍM OD LUKÁŠA LATINÁKA.

Vyvolávacia cena 5,00 eur (slovom päť eur)

Kto dá viac? ?

Ps: Život je krásny  ;o)

Carpe diem

Dávi;D


*Každý, kto má záujem licitovať, môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom tohto blogu v priebehu najbližších dvoch týždňov, do štvrtku 14.11. 2019 do 22:22 hod. Víťaz dražby (ten, kto do spomínaného dátumu nadhodí najvyššiu sumu), ktorého budem 15.11. kontaktovať emailom, poukáže sumu za vydražený predmet priamo na účet jednej z oficiálnych organizácií (viď nižšie). Mne pošle už len nejaký potvrdzujúci doklad (print screen prevodu, doklad priamo z banky…), že prispel danej organizácii. Na základe tohto dokladu pošlem víťazovi dražby vydražený predmet.

(Upozornenie: Platbu, prosím, poukážte až po tom, ako vám oficiálne pätnásteho novembra emailom príde oznam, že ste vyhrali dražbu!)

Víťaz dražby má na výber päť možností, komu pomôcť. Sumu, ktorú má uhradiť za vydražený predmet, môže uhradiť buď..

Cvrk podrobnejšie info o projekte DRAŽBA nájdete tu.

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

7 thoughts on “DRAŽBA Č.9 – ŠILTOVKA S VENOVANÍM (od LUKÁŠA LATINÁKA)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.