DRAŽBA Č5: Tričko (vypraté, neviem, či v perwolle ;o), v ktorom hrdo bežal pali Hrica na podporu projektu Cesta von (jediný originál na celom svete ;o)

Tak, priatelia, toto je historicky prvýkrát, že sme do dražby obdržali niečo priamo od jednej z organizácií, ktoré sa snažíme podporovať 🙂 Draženou vecou je tričko, v ktorom Pali Hrica bežal o 100 6 na podporu projektu Cesta von, pričom sa na tričku okrem štandardného venovania šľachetnému dražiteľovi nachádza aj zoznam tých, ktorí beh (a súčasne chod organizácie) podporili. Pali vyjadril obavu, či je vôbec šanca, že sa nájde šalenec, ktorý za také tričko bude ochotný zaplatiť, ale ja som ho presviedčal, že istotne áno. Tak čo my na to?

 

 

 

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na PONDELOK 27.5. 2019 je Tričko (jediné svojho druhu na svete, ktoré spolu s podporovateľmi „bežalo“ na podporu projektu Cesta von. Do dražby ho venoval super chlapík, ktorého si neSKUTOČNE vážim, Pali Hrica ? (Tričko je vypraté, neviem, či v perwolle ;o) Samozrejme, ten, kto tričko vydraží, môže prispieť na ktorúkoľvek z dole uvedených organizácií ;o)

Tričko môžete používať na šport, relax, ba i do vybranej spoločnosti 😀 A ako inak, je i s venovaním hrdého predchádzajúceho majiteľa ;o)

 

Vyvolávacia cena 5,00 eur (slovom päť eur)

Kto dá viac? ?

 


*Každý, kto má záujem licitovať, môže tak učiniť v diskusii priamo pod textom blogu v priebehu najbližších dvoch týždňov, do pondelku 10.6. 2019 do 22:22 hod. Víťaz dražby (ten, kto do spomínaného dátumu nadhodí najvyššiu sumu), ktorého budem 11.6. kontaktovať emailom, poukáže sumu za vydražený predmet priamo na účet jednej z oficiálnych organizácií (viď nižšie). Mne pošle už len nejaký potvrdzujúci doklad (print screen prevodu, doklad priamo z banky…), že prispel danej organizácii. Na základe tohto dokladu pošlem víťazovi dražby vydražený predmet.

(Upozornenie: Platbu, prosím, poukážte až po tom, ako vám oficiálne dvadsiatehoprvého emailom príde oznam, že ste vyhrali dražbu!)

Víťaz dražby má na výber štyri možnosti, komu pomôcť. Sumu, ktorú má uhradiť za vydražený predmet, môže uhradiť buď..

Cvrk podrobnejšie info o projekte DRAŽBA nájdete tu.

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

7 thoughts on “DRAŽBA Č5: Tričko (vypraté, neviem, či v perwolle ;o), v ktorom hrdo bežal pali Hrica na podporu projektu Cesta von (jediný originál na celom svete ;o)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.