Staň sa superbesedárom (spisovateľský workshop pre spisovateľov, učiteľov a milovníkov čítania)

Za posledných pár rokov mám za sebou niekoľko desiatok tisíc „odbesedovaných“ detí. A nie len tak ledabolo, ale zjavne veľmi úspešne. Deti aj učitelia bývajú nadšení a stáva sa mi, že kráčam mestom, napríklad Tornaľou a deti, ktoré náhodou stretnem, mi nadšene mávajú a zdravia ma a pýtajú sa, kedy zase prídem, prípadne, či by som miesto klauna neprišiel spraviť narodeninovú párty 😀 Tak mi napadlo, že by som sa s vami podelil o svoje know how, lebo okrem prezúvok je aj zopár ďalších tajných ingrediencií, bez ktorých sa dobrá beseda/vyučovacia hodina, nezaobíde ;o)

Napísali ste detskú knihu a radi by ste k nej pripravili interaktívnu besedu? Alebo ste učiteľom, ktorý by chcel deťom v priebehu roku sprostredkovať akčnými hodinami rôzne detské knihy? Ak je vaša odpoveď „áno“, potom žmurknite ďalej, možno je tento workshop práve pre vás.

Staň sa superbesedárom

Cieľ: Každý účastník na konci workshopu odchádza so 4 komplet metodikami na vyučovacie hodiny čítania/akčné besedy*. 3 metodiky k mojim knihám a 1 metodika ku vlastnej knihe – spisovatelia,  alebo k 1 obľúbenej rozprávkovej knižke iného autora – nespisovatelia/učitelia.

*Moje besedy sú vlastne interaktívne vyučovacie hodiny, myslím, že aj inšpekcia by s nimi bola spokojná, ak by ich videli na hodine čítania.

Termín: 1.12. 2023

Čas: 8,00-16,00 (2 x 15 min prestávky-jedna dopoludnia, jedna popoludní a 1×60 min prestávka na obed)

Miesto: Bratislava (Bude upresnené pre potvrdených účastníkov)

Veľkosť skupiny: minimálne 8, ideálne/maximálne 20. účastníkov (Ideálne je to preto, lebo počet 20 už takmer simuluje bežnú triedu)

Aktivity: Zážitok besied z pozície žiaka, Reflexia besied z pozície učiteľa, Individuálna práca na vlastnej metodike, Skupinová práca na vlastnej metodike, individuálne mentoring konzultácie jednotlivých metodík.

-počas dňa zažijete moje 3 úspešné besedy a na základe tohto zážitku budete pod mojou supervíziou kreovať vlastnú besedu

Cena: 60 eur**

**80 eur, ak si budete chcieť k metodikám V jablku a Tukan dokúpiť aj obe príSLUŠNÉ rozprávkové knižky

Prihlasovanie: Napíšete mi mail na kralik5791@gmail.com s hlavičkou „Superbesedátor“ a textom v tele, že máte záujem a ja vám v potvrdzovacom maile pošlem faktúru. Po uhradení vás zaradím do skupiny budúcich superbesedátorov.

Čo dodať? Prajem nám všetkým šťastné vzlety i bezpečné pristátia. Na hodinách i v živote…

 

Autor: Dávi;D Králik

Páčil sa vám tento príspevok? Podeľte sa s ostatnými:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.